Červenec 2011

Doporučení + odpověď

29. července 2011 v 17:20 | Barush-s |  For you
Ifý odpovídám sem, ptž se mi na tvojem blogu vždycky objeví: Vyplněný součet je nesprávný, nebo něco takového :D Takže: Děkuji moc za to zhodnocení :* Miluju ty chaty! :D Takové kraviny ! :DDDD Děkuju ti za vše, ochlasto můj :* Mimochodem jsem ráda, že ti táta dovolil koupit si ty Conversky :PPJinak teď bych chtěla doporučit uplně úžasnou stránku, kde najdete spoustu origoš věcí :
( Poštovné je sce příšerně drahé, ale ty věci prostě úžasné. Kámoška z tama má hrozně mooc náušnic.)DOKONALÉ!


A krásné náušnice. Těchto 9 párů stojí 139 Kč. Je tam hrozně moc náušnic. Koukněte samy.
Dneska nebo zítra tu bude TUTORIAL. ;))


Jak se udržet "na uzdě" ?

28. července 2011 v 0:14 | Barush-s |  Beauty a Girl rady
Hi! Nedávno jsem přišla na to, jak se udržet na "uzdě" a po každém kapesné nechodit nakupovat ! ;))
Takže tady to je ! :))


Vžijeme se do situace: Jdeš po ulici a najednou ve výloze uvidíš skvělý kousek( Např. boty ). Ty ti hned padnou do oka, takže je jasné, že tě napadne asi : Ty musím mít!" a teď co dělat v takové situaci..

1. Nejdřív si rozmysli, jestli se ti tyto boty, budou k něčemu hodit ! Je totiž zajímavé, když potom příjdeš domů s novým kouskem a tak nějak zjisíš, že se ti boty k ničemu nehodí :'DDD
2.Boty si hlavně vyzkoušej! Pokud tě boty už vepředu tlačí, nekupuj! Nosila bys je dva měsíce a potom bys je mohla vyhodit.
3.Pokud tě zajímá móda, nekupuj boty v případě, že už jsou v módě dóst dlouho. To by se náhodou mohlo stát, že z té módy za pár týdnů vyjdou :DDD
4. Cena! Pokud ty boty fakt musíš mít, projdi ostatní obchody a zjisti, jestli je nemají někde levněji. Mě se stalo, že jsem si koupila boty v jednom obchodě a pak sem objevila hodně podobné a o 2 stovky levněji :DDD
5. Nedoporučuju kupovat, pokud máš 12 párů tenisek. A teď si chceš koupit další tenisky ! :D 12 ti jich přece stačí, ne? Nemusíš jich mít 13. Takže nejlepší je kupovat, když to opravdu potřebuješ.

ZÁKLADNÍ RADY :D
6. Nejlepší je chodit nakupovat, když máš hdoně peněz. Příjde mi zbytečné jít nakupovat, vždy jak dostaneš peníze do rukou. Však až si našetříš, můžeš jít na mega nákupy. A je to skvělý pocit, když si domů doneseš spoustu nových věcí.
7. Vezmi si s sebou na nákupy kámošku nebo mamču ! Může ti radit, co ti sluší nejvíc.A nákupy ve dvou jsou vždy zábavnější!
8.Neutrácej za každou pytlovinu! Tím myslím, ať nekupuješ každý šátek, náušnice, tričko atd. jen co ho uvidíš :P
9. Kombinuj! Když už jdeš koupit vyhlédnuté tričko tak si k němu kup i ladící šperk. Například náušnice.( Pokud to peněženka dovolí!) Potom máš lepší pocit, že si nelezla do měst nebo nejela do nákupáku jen pro jedno tričko.
10. Ušetři na autobusu (Na jídle apod.)! Já vím, trošku nepraktické, ale dám příklad: Do školy to máš kousek. Ale kvůli tomu, že jsi s prominutím zdechlá, tak zbytečně utrácíš za autobus! Zkus celý měsíc autobusem nejezdit a pak si schválně spočítej, kolik si ušetřila. A potom se za tu "námahu" odměníš tričkem. Není výhodné chodit pěšo? :D

Zítra jdu s kámoškou, kámošem, a s ním :* ven. Držte palce ! :DDD

Proč název článku? Originální je, když článek název nemá :DDD

21. července 2011 v 20:12 | Barush-s |  Moje kecy
PLÁNY V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ ?
1. Vyjít horu Radhošť a pozdravit se s panem "RADEGASTEM" ( Je to bůh, který je na té hoře postavený, né pivo, ale mimochodem podle toho boha se to pivo jmenuje. Takže se možné pozdravit i s tím pivem ;'DDD )
2. Postavit s mojím milovaným bratránkem 2. puzzle 1000 dílků. (To první jsme postavili za dva dny :D)
3. Navštívit milované známé, které jsem neviděla už dóst dlouho a přespat v jejich chatičce s bazénkem. <3
4. YA* SMĚR> Polsko na dan či dva s mamčou na nákupy.
5. Měla jsem v plánu koupit si botky CONVERSKY. To už mám splněno, HA!*
6. Vydat se na dobrodružnou tůru s Nat a Magdou na rozhlednu (Vzdálenost od nás bude asi cca. 12 km :'D )! Je to vtipné, protože ony ani neví, že něco takového zamýšlím. :D A pak přespat na druhý den u nás na zahradě ve stanu. Před tím ale musíme opést haldu špekounů ! HI.
7. Na dva dny pod stan k jedné nádrži. Hrozně se těšíím ;DD
8. A to nejlepší na konec ! OŽRAT SE na Tarahunském poháru. To slovo "OŽRAT SE". Snad jste ty dvě slova nevzali doslova :DDDDDD ! Jen budu fandit našemu Tarahunu a dám si TONICA <333333 :PPP

Venek s Kikou s Michelle :-*
Plány asi do 8. srpna zbytek už mám promyšlený, ale to zase někdy jindy :)

Nákupy v poslední době.

15. července 2011 v 19:40 | Barush-s |  Moje nové hadříky
Naposledy jsem takový článek zveřejnila 7. dubna. Takže od té doby jsem si koupila tohle všechno. Objednala jsem si i od Oriflamu čistící vodu a gel a ještě tyčinku, která z jedné strany léčí a z druhé je to make-up.
Tak a teď už GO !


Jo, vím. Ty jebáky na bradě nemožu za to :/ Snažím se, aby zmizly. A k tričku :
Lonsdale - 180 Kč (v českých) - Objednávka z Anglie. V Anglii to mají mnoohem levnější :)


Moje oblíbené. Tričko F&F. Koupeno asi před 2 měsíci :) Bylo dosti levné! Jen 159 Kč. Ta vestička je ustřižena z jednoho trička z Takka, které máte v jednom z minulých článků. (V rubrice Moje nové hadříky). Ta vestička k tomu byla přišitá a já ustřihla tu nit, kterou bylo přišitá, takže teď jí můžu nosit k čemu chci.

Tílko : I love music :P Clockhouse. Cenu nevím- Od mamči. Vhodné v létě ;))Kabátko-mikča. Výhoda je, že ho můžete nosit jako mikinu dovnitř. A když není moc velká zima i jako kabátek. Já ho spíš nosím dovnitř. Kupován v Praze v Takko fashion- kolem 3 stovek. Myslím 299 Kč. Chtěla jsem si k němu koupit i náušničky ve stejné barvě, ale nezbyly penízky :DSandálko-žabky. Na té fotce vypadaj úplně obyčejně. Ale doopravdy se náádherně třpytí a jsou pohodlné. Úplně je žeru <3 :)) "Značka" : Colorful- Stály 269,- Kč :)
Sice nejdou pořádně vidět, ale co už. Foceno je to 6 mpx.foťákem . Tyhle sluneční brýlky jsou dokonalé ;)) Byly v 50 % slevě v Sam.Ze 230 slevněny na nějakých 115 Kč. Tak nějak :DŽabky Sam : 329, - Kč . Jsou úplně božíí :)) Hlavně se mi líbí ten spodek. Hawwwawai .

CO JSEM SI JEŠTĚ KOUPILA A NENÍ TO NA FOTKácH :

° Prstýnek a náušnice ( s bleskem to vyfotit fakt nešlo )
° červený pletený pásek
° plavky ( ale ty určitě ještě uvidíte )
Nevím jestli toho není víc, kdyžtak dopíšu ;))Harry Potter 7 - 2. část

15. července 2011 v 11:14 | Barush-s |  Diskuze+můj názor


Včera jsem byla na HP, 2.část. Můžu říct, že to zakončení HP stálo za to. Nebudu vám psát o čem to bylo, protože se tam třeba chystáte, takže se musíte nechat překvapit. Brácha třeba přečetl dva týdny před premiérou knížku, ale já ne. Chtěla jsem se nechat překvapit. Můžu říct, že i tady to skončí Happyendem. Taky si připravte kapesníčky, protože jsou tam asi 3 scény, kdy jsem fakt začla brečet :D Ta jedna je, když Harry sedí u umírajícího Snapa a potom se podívá na jeho vzpomínky. U téhle scény brečel určitě celý sál. Co se týče 3D tak jste je furt viděli před sebou. Párkrát jsem se lekla ( :D ) Konec je šťastným, ale rozhodně i směšný. To víte, když uvidíte Harryho po "19 letech" :D Už jsem toho řekla až moc. Prostě pokud máte možnost bežte. ( Hlavně nezapomeňte kapesníčky ) ;DDInspiration > Summer pictures

13. července 2011 v 19:30 | Barush-s |  For you
Tak zase pro vás pár inspirativních obrázků. Minule na téma : Bow.
A dnes na téma : Summer. Enjoy it ! ;))

Tumblr_lnzuqmeomy1qlulb5o1_500_large

Fotka na téma : Beach.Tumblr_lo8sd5ot7x1qkf588o1_500_large

Fotka na téma : Sunglasses .


Tumblr_lo0cifddvm1qcsq70o1_500_large

Fotka ne téma : SUN.


Boy-cute-girl-love-photography-red-favim.com-103938_large

Fotka na téma : Love.


263498_242935655734069_100000529102559_911001_2593953_n_large

Fotka na téma : Fun.

Smile_large

Fotka na téma : Smile.

Tumblr_li0yv1y3av1qan4huo1_500_large

Fotka na téma : Drinks.

Tumblr_lo8l9iyjy51qaqilbo1_500_large

Fotka na téma : Party.

Ifý, říká ti druhá fotka od konce něco? Mě teda něco připomíná ! :D
Všechny fotka spadají do TÉMA : SUMMER <3

Chytla mě nakupovací horečka! Ale radši si dám obklad, ať nezhořím!

12. července 2011 v 21:49 | Barush-s |  Moje kecy
Hi, hi babys :-*
1. Část deníčku : Dnes jsem byla s mamčou kupovat plavky. Koupila jsem né nijak zvlášť značkové jen F&F.
Ale musela jsem se rozhodovat mezi dvěma TOP! První plavky byly proužkované, ale vršek byl takzvaný
" turecký ". Luxusní ! :-* Jenomže pak jsem objevila druhé plavky. Vršek normálně do trojúhelníku, ale
dokonalá barva. Jsou tam takové kytičky a proplétané znaky prostě FLORAL <3 Ty se mi líbily ještě víc, takže jsem vzala ty. Jinak v F&F mají teď vážně dokonalé věci! Bylo tam i volánkové tričko-tílko a bylo v 70 % slevě, že jsem vážně čuměla. Už jsem si ho chtěla koupit a odškrtnout další položku ve Wishlistu, prostě mě chytla jak tomu říkáme s kámoškou "SHOPPINGHOT" :D Potom tam byly asi 40 - tery boty. Některé floral, na podpatku, balerínky, oxfordky, prostě dívčí sen! A kloboučky, náušnice a kabelky ! Ale já odolala vracela jsem se jen s novými plavkami s tím, že pokud v Shopping parku v Ově nenajdu nic moc vrátím se tam za necelý měsíc.

2. Část deníčku : V poledne jsem vyrazila s Lucci a Magdou na koupák. Jely ze Lhotky, takže busem a já měla čekat na zastávce a potom nastoupit. Vlezla jsem do špatného autobusu ! :DD Dojela na bus. nádraží a doufala, že holky přijedou po pár minutkách dalším busem. Naštěstí jo :D Došly jsme na koupák a čekaly na Verr, Kiku a Klaudi. Ještě před tím jsme si chtěly vzít od pár kluků facebook, ale nakonec jsme zjstily, že z blízky nevypadají tak, jak vypadají z dálky. Sešlo z toho. Co vám budu říkat na koupáku se nikdy nenudíte. Koupila jsem si hranolky s kečupem a cukrovou vatu. Potkala pár známých a spálila si lopatky a ramena. Ale tak už to chodí ! :D Nafotily jsme pár fotek, ale Kika je musí dát na fb a pak je já šoupnu sem :P Máme fotky hlavně z té naší "COOL" skluzavky. Ano a mj nový rekord ! Potom přišal Dan :) A Kika si ho vážně užívala :) Tak už to ve vztahu chodí :D Halvně se nám ho nedařilo nějak dostat do vody ! :D
Byla jsem tam 7 hodin :D ! A za 40 Kč ! :D V našem krytém ( který je mimochodem hned vedle ) by jsem za 7 hodin zaplatila 420 Kč. Ale moc velký rozdíl v tom není. Zpátky jely Lucc s Magdou busem, Klaudi pěšo a já, Kika, Verča a Dan jsme se vcucli na dvě kola a tak jeli dom ! :D Nejlepší den <3 Miluju je ! Dny s nimi stojí za to !WISHLIST II. + krátký deníček

8. července 2011 v 12:59 | Barush-s |  Moje móda
HI !* Takže se vracím na blog ! :) Chybí mi to tu :D Tak tady mě máte. Někdo bude rád, že si může přečíst mé články. Někdo zase bude rád, že mi ty články bude moct zkritizovat. Noo jináč 14. července se chystám s bratránkama a budoucí spolužačkou Naty, kterou jsem nedávno poznala na > Harryho Pottera 7 part 2 ve 3D. Hrozně se těšíím :)
Moje plány na prázdniny nikoho zajímat stejně nebudou, takže vás tím nebudu obtěžovat ;)
A teď ta pro vás zajímavější část > WISHLIST II. ( Věci po kterých vážně toužím ) :D


Krátký TOP
Riflové kraťasy s "kšandami" , pokud né s kšandami tak s mašličkou
Kabelka s třásničkami
Tentokrát toho je míň, ale tyhle věci vážně chcu :P Takže zatím, Asta la vista :D !


My děti ze stanice zoo- recenze

1. července 2011 v 9:10 | Barush-s |  Diskuze+můj názor
Kniha dostala název podle stanice, kde se Christiana a její přátelé "prodávají", aby měli dostatek peněz na jednu z nejnebezpečnějších drog- heroin.Rozhodla jsem se, napsat vám obsah této úspěšné knihy ,, My děti ze stanice ZOO". Je to z toho důvodu, aby každý z vás slyšel alespoň zestručnělý obsah této knihy. Před dnem jsem ji dočetla. Když si ten název přečtu, naskočí mi husí kůže. Určitě je to pro mě velmi odstrašující pravdivý příběh, po kterém by jsem si s tak nebezpečnými drogami jako je heroin nezačala. A doufám, že i vy, si tuto knihu po mém výtahu půjčíte a přečtete si ji. Opravdu doporučuji!


Celý příběh se odehrává především v sedmdesátých letech v Německu. Je to vyprávění skutečného příběhu o dívce Christianě, která se jako jedna z mnoha stala obětí drogové závislosti už v 13 letech. Jako malá se přestěhuje se svými rodiči z venkova do Berlína. Časem se ale rodiče rozvedou a tak zůstává jen se svou matkou a jejím přítelem. Matka, která jí a její sestře chce zajistit dobrou budoucnost, na ni nemá čas, a tak se Christiane dostane k drogám. Přestoupí na novou školu, kde nemá od začátku žádné přátele. Po pár týdnech se začíná kamarádit se spolužačkou Kessi, která ji dovede do party v Domě středu a tady to všechno začíná. Jako první vyzkoušela hašiš pak přechází k práškům a nakonec i přes varování mnoha lidí okolo sebe si začne píchat heroin. Myslí si, že když bude chtít přestat, udělá to, ale pomalu a jistě se stává závislou. Na drogy si musí nějak vydělávat a tak se společně se svým přítelem Detlefem prodává. Spousta lidí kolem ní umírá, mezi nimi i její kamarádka Babsi, která se stane nejmladší obětí heroinu vůbec. Christiane se několikrát snaží přestat, ale vždycky se k drogám znovu vrátí. Její matka je zoufalá a tak ji posílá ke své rodině do západního Německa. Tady příběh knihy končí, ale příběh této dívky pokračuje. Z doslovu se dozvíme, že se heroin nakonec dostal i do západního Německa a Christiane se k němu vrátila.
Christiane, 14 let !