Říjen 2011

Co na hlavu když mrzne?

31. října 2011 v 16:43 | Barush-s |  Beauty a Girl rady
Napsala jsem top co na hlavu přes zimu. Už jsem něco podobného sepsala, ale bylo to "obecně" a spíše na léto. ;) Mimochodem teď poslouchám vánoční písničky :D Už se těším na vánoční články :) To bude zase vánoční smršť! :D


1. Kulich
Jako malá jsem kulichy úplně nenáviděla. Jsou to nejteplejší čepice a tudíž maminka mi ju vždycky narvala na hlavu. Ale když dneska vidím ty úžasné kulichy musím si říct, byla jsem blbá a malá. ! Čepice, která tě zahřeje a dnes vypadá stylově ! ;) Takže jestli ti je na uši velká zima vyhrabej třeba i starého kulicha ze skříně ! A nebo jestli tvoje bábi ráda plete řekni jí, ať ti něco uháčkuje. Takové babičkovské čepice můžou být mnohem originálnější než kulichy známých "firem". Kde seženeš: Všude možně po obchodech, skříň :D
( Cena se může pohybovat okolo 300 Kč)

2. Sněžnica
Já ani nevím, jak se jí správně říká. Toš na Valašsků snežnica ! :D No kdo by řekl, že jednou budem nosit takové šílenosti ? Nosí se to na Sever. pólu na dosti chladné výpravy. Cestovatelé je nosili už před 80 lety a teď je nosíme i my v civilu :D ! Jsou stylové můžou mít i bambulky. Kde seženeš: Viděla jsem ji v F&F a Gatu levnější se můžou pohybovat okolo 200 Kč, ale ty dražší můžou přesahovat i 5 stovek.


3. Baretek
Další úžasnou stylovou vychytávkou je "zateplený" (:D) baretek.Ale jestli jste na uši třeba dost citlivé a v zimě je potřebujete před mrazem krýt, moc ji nedoporučuji. Jednu vlastním a vlastně si ji při mrazech ani moc neberu. Spíše teď v tomto období. Je zima, ale ještě není pod nulou. Takže jak začne mrznout je lepší si vytáhnout třeba jednu z předešlých čepic. Ale úžasně teda doplňuje outfit. Miluju je s nějakým malým doplňkem třeba mašličkou ! ;) Kde seženeš: Kik, NewYorker všude možně no ;) ! Cena se může pohybovat okolo 150 Kč.
(TIP ! Pokud si chceš baretek oživit, přšij na něj nejlépe barevné třpytivé flitry! To rozzáříš i nudnou bílou zimu -podzim ? :DDD )

4. Klapky na uši
Tak tohle je moje vysněná "pokrývka" hlavy ! :) Ůůů.. Klapky na uši ! Myslím, že do módy vletěly poprvé. Možná, že už se nosily dřív. Ale teprve teď je to takový trend. Miluju je, fakt! Poprvé jsem je viděla na netu. Byla to láska na první pohled! Jsou to klapky a na místě, kde jsou uši mají příjemný kožíšek, který zahřeje! Sice jen uši, ale co jiného na té hlavě mrzne? Mozek? U mě nemá teda co mrznout, že :DDD ! Dobré je kupovat je v barvě, jakou máte bundu nebo boty. Ale je to pěkná věc tohleto, a seženeš je dost levně ! Kde seženeš: Třeba na internetové stránce wayfarer.cz nebo v F&F do 2 stovek určitě ! :) (Uvidíte je ještě v jednom vánočním článku!)

5. "Oteplená" kšiltovka.
Áno, tahle už není nějak eXtra v kurzu, ale pořád a pořád a pořád se nosí! Existuje určitě hodně způsobů, jak je dělit. Ale hlavně se dělí na: Pletené a Látkové. Já vlastním teda látkovou a jsem s ní spokojená! Pletenou vám zase může obstarat pilná bábinka a látkovou si pořiďte v obchodě. Pletená je i na mrazy. Taková pletenica vás zahřeje vždycky. A látková se nosí spíše na podzim. Podle toho jaký materiál máte vevnitř. Můj je uzpůsobený opět tak do těch 0 ° C. Kde seženeš: Opět všude možně. Viděla jsem konkrétně v K!K tu pletenou. Látkové si myslím, bývyjí levnější. Okolo 150 Kč. A pletené budou asi dražší.


I love England !

27. října 2011 v 17:58 | Barush-s |  Diskuze+můj názor
Na tenhle článek si brousím zoubky už sákra dlouho! Motivovala mě k tomu : www.louise-stranxie.blog.cz, která na blog přidala fotku úžasného trička.
Článek s tématem: ANGLIÉÉÉ !X-krát mi může někdo říct, jak je USA luxusní, skvělá apod. Ale i tak budu mít pořád radši UK!
°Jejich jazyk je mým neoblíbenějším. °Jejich neznámějším filmem je HP, který patří taky mezí mé nejoblíběnější. A to jsem vybrala jen 2 důvody (takové ty "zajímavé"), proč mám UK hlavně tedy Anglii ráda!

KDYBYCH .. si mohla vybrat 1 zemi, kde bych měla žít volím Anglii. V životě jsem jsem ještě v Anglii ve skutečnosti nebyla. Byla jsem tam ve svých snech ! Ani netušíte, jak často se mi o ní zdá! Letos jsem měla možnost se do Anglie podívat. Na 6 dní se školou. Odmítla jsem to. Alespoň pro začátek. Nechci si 1. dojem z Anglie zkazit zmatkem se svou třídou. Navíc 6 dní je málo, dost málo.Já mám jiné plány, větší plány! Závidím lidem, kteří se tam narodili. Narodili se s celosvětovým jazykem. Narodili se s obrovskou možností, kterou si ani neuvědomují !

Pohled z druhého břehu na London eye. Chci znát ten pocit, když se vezu nahoru a z vrchu vidím celý krásný Londýn. I love it pocit nezkazím něčím nechutným. Asi vás napadlo čím. Ale tu myšlenku radši odehnat of head.! :D

School. School. School. Ete? School.

24. října 2011 v 18:00 | Barush-s |  Moje kecy
Miluju staré fotky ! :D
Dám sem takový dementnín deníček, ať jste informovaní o mém životě :D (Víím, táákhle moc vás to zajímá.) No ale přece ... V pátek jak možná pár z vás ví, jsem byla na té hrozné šikaně. BAŽANŤÁKU ! Jak jsem psala čekal mě 2násobný trapas. Poprvé, když mě natáčeli při různých odpovědích (které tam nedali naštěstí všechny) a místo původní otázky tam dali otázku, aby to bylo vtipné.. :D Takže když dali mojí otázku : Jak by měla vypadat narozeninová oslava? Já nato: Tanééc, hudbáá, nějaký cirkus ! :D Dali místo té původní otázky otázku: Co dělají učitelé ve sborovně :D Takže si to asi umíte představit :D A po druhé, když jsme měli scénku Rockyho. Já byla trenér vítěze Bažanta :D No .. a měla jsem být jako 3. v pořadí na šikanu, naštěstí jsem to neodnesla já, ale 2 spolužačky. A ještě co mi vychází zatím na čtvrtletí:
M: 3, F: 2-3, Aj: 2-3, Z: 1, D: 1-, Nj: 1, Bi: 1, Ch:1, Čj: 1-, IVT: 1
Nevím, jestli jsem na nějaký důležitější předmět zapomněla, jestli vás zajímá, pisněte do komentů. Moje předsevzetí do pololetí? Stáhnout matiku na dvojku. A ájnu s fyzikou na čistou dvojku. Jinak jsem celkem spokojená. Mimochodem to výzo není ještě oficiální od učitele, jsou to jen průměry. Ačkoliv předpokládám, že ajnu dám na dvojku. Zatím jsem měla opravdu ale opravdu smůlu jako nikdy. Ale pořád se hlásím, hodně toho vím, takže.. :P :) Pro mě je postrach fyzika s matikou. :( Matika teda víc. Ale je to první čtvrtletí na gymplu, takže co bych chtěla že .. ;) Mimochodem chystám podzimní módu a fotky :) PS: Help me! Zítra si můžu napsat opravnou písemku z matiky, dostala jsem z mocnin s celočíselným exponentem 3-4 a zítra si to kdo chce, může opravit. Mám to risknout ?!


Nové kousky

23. října 2011 v 16:07 | Barush-s |  Moje nové hadříky

Áhooj. Tak hned k tomu hlavnímu : NOVÉ HADRY! :D Měla jsem v plánu je tu dát už dřív, ale nějak jsem to nezvládala. Pár kousků tam však chybí. Vůbec jsem si na ty ostatní věci nevzpomněla (ale jo vzpomněla ale až když byly fotky nahrané v ntb). Chybí : Kozačky, rifle, kraťasy. A teď k ostatním kouskům !

Prvním kouskem je tričko s dlouhým rukávem. Naprosto obyčejné, ale úchvatně se kombinuje ! Odkud: Sogoss, Cena: 199,-

Obyčejné. Ale já nutně potřebovala nějaké 1barevné tílko. Ta barva je sice nic moc, ale střih úplně sedí. Odkud: F&F, Cena: 79,- (30 % sleva)


Motorkářská kožená vestička. Ani trochu jsem ji nepotřebovala, ale byla tak levná až je to trapné ! Odkud: Takko fashion, Cena: 100 Kč ( Je to naprostá cenová bomba zlevněná myslím ze 299,-)

Autumn

22. října 2011 v 20:42 | Barush-s |  Fotky na téma
Čágo ! Takže protože při dnešní procházce s Leisy jsem viděla ty barvy listí, rohodla jsem se udělat i podzimní dess. Je hrozný, ale podzimní. Přitom jsem udělala i takový "set" na téma autumn. A víte co ? Každé roční období má něco do sebe ;)


LÍBÍ ? Co vy a podzim ? :P


Téma: Den sýrových koulí :D

17. října 2011 v 15:00 | Barush-s |  Fotky na téma
Každý má závislost. V mém případě je to: počítač, kamarádi, Leisy a dobré jídlo :D :P
V tento fotící den jsem měla všechno u sebe, takže HAPPY DAY <3 :D

Sýrové koule :DDD Zááří!

Miláčik s kostičkou :D :P

Holky ;D

Kyselé žvýkačky alá velbloudí koule!


Recept jak se (sladce) zahřát

15. října 2011 v 19:31 | Barush-s |  For you
Mládeži (oblíbené oslovení našeho třídního), protože se nám dóst ochladilo, dávám sem 2 možnosti, jak se v této zimě sladce ohřát ! ;))) Vsadím se, že byste na to beze mě "vůbec nepřišly" :DDD Ale aspoň nějaký článek :D


1. Když sladké, tk líbání ! :D S miláčkem se zahřejete navzájem ! Návod tu psát nebudu, na to snad příjdete samy :D ;)
2. Čaj s medíkem ! ;)) Tuhle možnost používám já, ptž u té první mi chybí jedna důležitá ingredience. Návod je velmi, velmi jednoduchý, ale přeci jen :


1. Vyber si svůj oblíbený čaj. ( V mém případě černý rybíz s třešní a vanilkou )
Dej ohřát vodu v rychlovárce a počkej.
2. Pytlík čaje se mezitím dej do svého oblíbeného hrníčku a zalij vodou.
3. Počkej 10-15 minut přidej krystalový cukr, pokud si přidáváš trošku šťávy
přidej i šťávu.
4. Vezmi kousek citrónu a vymáčkni trošku šťávy. Pokud máte takovou tu speciální
připravenou (prodává se bězně v prodejnách) použij tu, ale čerstvý sitron je lepší.
5. Na spod hoď lžičku medu a HOTOVO ! Úžasný čaj na zahřátí! :D :PBAŽANTI-ŽABANTI ;D !

11. října 2011 v 18:35 | Barush-s |  Moje kecy
Hi peoples ! ;* Nadpis ? 21. nás čeká bažanťák ! :D ALÁ Ztrapňování bažantů (tedy prváků) . No takže já budu ztrapněna až až! A to PŘÍÍMO 2 x ! ;)) Poprvé až se bude na B. promítat video, které v pátek natáčeli maturanti. Prostě se nás určitých (já byla mezi těmi 10ti) ptali na různé otázky. Bylo jich kolem 5. Mě se ptali, jak dělá MEDVĚD > Ten mě ztrapní asi určitě nejvíc ! Ani nechtějte vidět, co jsem jim tam předvedla !
Nebo jak si představuju svou vysněnou oslavu > "HLAVNĚ ŽÁDNÝ ALKOHOL !" , pozvala bych kamarády, hudba, tanec.. A potom když už jsem nevěděla .. ještě nějaký cirkus ! :D Totál fekál !
Taky jsem nevěděla, kdo nazpíval BÍLOU ORCHIDEJ (Eva a Vašek, ha !) :D Teď už o vím.
Jak si představuju oblečení sriptérky a ještě cosi tam bylo :D
A Podruhé až budu dělat "scénku". Mám naštěstí jen menší roli, takže tohle bude menší trapas než 1. bod :D ! Téma vám říkat nebudu, ptž tu to video snad dám. Pokud ne, řeknu vám :D

BLONDIE > Všem dokážu, že jedinci ze skupiny blondýn jsou opravdu veryy STUPID !
Ale zakončení bude supr. Ptž u nás bude asi spát Natty :))) ! To budou zas mordy ! ;DDD !
Tímto článkem jsem vám chtěla dát najevo, že takové ty "trapasy" si mě zkrátka a dobře drží u sebe ! Asi vše, zatial ! :P 2 Fotky z adapťáku > ..

Pussins ;* protestovaly proti hnusnému kuřeti, takže dostaly "ptačí chřipku" :D Naty, Baru :)

Koblížci moji milovaní ! Verůnka, Naty č. 2 <3, Nikol :P
FOTEK JE MNOHEM VÍC ! Ale dám je sem, až se mi bude chtít, hrozně dlouho se nahrávají a já už bych se měla učit chemii, která je dosti těžká ! 35 prvků :/ + látky a tělesa.


Kam s taháčky?

10. října 2011 v 18:54 | Barush-s |  For you
Vím, že propagování taháků není správné, ale osobně jsem zjistila pár supr schovek na taháčky o které se musím podělit ! :D Uvedu tě do situace: Už hodinu sedíš nad složitým vzorečkem do fyziky. Snažíš se zbytečně. Na tento vzoreček není už místo :D ! A co teď? TAHÁK! Ale když už ho potřebuješ musí to být pořádně ! :P Kam ten jednoduchý taháček skrýt?


1. Rukáv > Neasi ! Přilepíte si před hodinou na rukáv (zevnitř) údaje, které si nemůžete zapamatovat a potom si v hodině nenápadně rukáv třeba vyhrnete ! ;)
2. Silonky > Jeden z nejlepších taháčků. Na papírek si napíšeš informace, které nemůžeš narvat do hlavy a potom si jen hezky vyhrneš sukni, kde bude taháček a opisuje se to jedna báseň ! Učitel (hlavně chlap) ti nemůže vyhrnout sukni ! Hlavně si dej taháček pod silonky až před hodinou! Chodit s taháčkem vystaveným pod silonkami po škole je zajímavý ! :D
3. Pouzdro > Staré, dobré. Napiš si tam co cheš, nemusí to být ani moc stručné. Až si při písemce nebudeš vědět rady, jen si ho otevřeš ! Někteří učitelé se do pouzder dívají, takže to někde může být problém !
4. Lavice > Před hodinou si jen na lavici tužkou napiš tahák a ten poté přikryj učebnicí.
5. "Musím na WC" > Jednoduše - Během písemky se přihlásíš, jestli můžeš na WC. Do kabinky si dopředu dej výpis toho, co si nepamatuješ (hlavně to pořádně schovej, ať ho nikdo nenajde) potom si to pořádně přečti a jdi zpět. A najednou budeš vědět, co doplnit ! Vualá ! (Bohužel někteří učitelé během písemky na WC nepouštějí)
6. Výstřih > To je známé, dáš tahák do výstřihu a pak už jen vesele opisuješ !
7. Tužka > Bývají speciální prupisky na taháky, ale to je moc nápadné. ;D
8. Pomůcky > Pokud používáte při písemkách v matice kalkulačky schovej tahák nějak šikovně ke kakulačce. Taky to může být pravítko apod. Je to na tobě :D


150798_168306006536209_100000704313240_364211_1000730_n_large

ZÁVĚR ? Učitelé to lehké nemají ! :D :P Je velké umění zařídit, aby nikdo neopisoval či nepodváděl ! :D


Váánoce, Vááánoce přicházejí!

8. října 2011 v 14:42 | Barush-s |  Moje kecy
Áhoj lidi, taky se tk těšíte na Vánoce jako já ? :D Jsem úchyl, já vím ! ;DD Ale prostěě.. když si vzpomenu na dárky, atmošku, nakupování, stromeček apod. chcou se mi začít zpívat koledy ! :DD

Ve škole jsme s mojííma <3 vymyslely, jk budem ty dárky nakupovat ;D :) Protože je nás hoodně, asi bychom se nedoplatily ! ;) A tak jsme si napsaly na papírky jména a každá jsme si nějaké jméno vylosovaly, a pro tu, kterou máme na lístku budeme kupovat dárky. Ale aby to bylo ještě těžší, vysovaly jsme si i písmena. Já mám například Nikol (piškotéééék <3 :DD) A písmena G a D. Nemusíme naštěstí kupovat dárky na obě ty písmena. :D (Na G, nevím nevíím)
Mě kupuje Aďa a má písmena V a B, takže jsem zvědavá. A jinak co známky ? :D U mě to docl ujde, ae mohlo by to být stopro lepší :D Já čekám od ježíška na Vánoce hlavně tašku a mobil ;)) VY ?
PS : Mám štěstí, že moji rodiče jsou stejní blázni a chodí brzo nakupovat ! 1. listopadu (nebo prostě na začátku listopadu) jedem do Ovy na naákupy ;D


CHRISTMAS PICTURES :

4132392336_c782bca41d_z_large
Cukroví ! Taky něco, na co se vážně těšíím !
Christmaslights3-lg_large
Výzdoby. Uáá !
Vánoce-vánoční dekorace-vánoční-cute-pink-Xmas-favim.com-88907_large
Úžasná baňka <3
Čokoláda-Vánoce-cute-Delicious-i-chcete-favim.com-119038_large
Christmas chocolate <3
Imgp8617copy_large
Mrtě !
5234404731_8364bed229_z_large
Dáárky !
+ SPECIAL ! :D Já z loňských Vánoc jako santa ;))
TĚŠTE SE OD 20. LISTOPADU NA DALŠÍ VÁNOČNÍ ČLÁÁNKY ! :)TÉMA: Umění je chodit dobře oblíkaný a nebýt zazobaný ;) !

2. října 2011 v 11:21 | Barush-s |  Kutírna-BARUSH
"To je mi malé." , " To už nevynosím!" blábláblá.. !
Umění je se dobře oblékat a bez peněz. S penězy má smysl pro módu i slepý. Kolik lidí tvrdí, že ta a ta má styl! Ta se ale umí oblékat! Ale musíš se na to podívat tak, že má na luxusní odívání finanční prostředky ! ;)
Radši skoukni tu, která žije v naprosto průměrné rodině, ale oblíká se taky hezky !
Zkraťme to: ° PROČ vyhazovat oblečení, co je ti malé? Kolikrát se může úžasně využít ! :P
Například já jsem chtěla nedávno vyhodit 2 kousky oblečení, z kterých jsem už vyrostla. Jenomže když jsem začala kombinovat, přišla jsem na 2 skvěle vypadající outfity !
Hlavní ponaučení: Nikdy nevyhazuj své malé oblečení v případě, žes jej ještě nezkoušela kombinovat!

Outfit č. 1Malé růžové tričko jsem u výstřihu rozšířila, až z toho vzniklo tričko na 1 rameno. A protože nechci, aby mi bylo vidět půl břicha, pod tričko jsem si dala tílko a vzikl z toho vcelku pěkný outfit ;)) Ten druhý jsem nevyfotila :DD !