Listopad 2011

**** Ironie bolí

30. listopadu 2011 v 17:44 | Barush-s |  Moje kecy
- Vím, že teď na deníček není vhodná doba, ale musím musím se vyřádit. Napadá mě hned několik slov:
Chyba, Sebevědomí, Matika, Hloupost, Dement, Láska, On, Předtaneční, Nervy, Peníze,Krávy s 2 nohama, Nespravedlnost, Genialita, Karamel, Relax, Nic, Mám v p***,..A od ted už by to bylo sprosté ! Prvních cca. 5 slov souvisí s písemkou z matiky. Mám opět, opět ze 3 :X Bože kdyby jse jen věděli, jak já se snažila.! Počítala jsem 4 příklady. První 2 jsem udělala bez problémů, ale byla jsem vynervovaná. Pak jsem si řekla : "To je lehké, vpoho, dáš to na jedničku.." Už se to se mnou vezlo. Moje sebevědomí se opět obrátilo proti mně. Další asi 3 souhlasí s mým vysněným.
Relaaax, stažená meditační hudba a mám v řiti všecko učení. Reláx prostě. "mám v pí**" všecko. Teď jen pustím tu hudbu a vnější okolí nebudu vnímat. V pátek mě čeká atraktivní písemka z biologie = 7-8 stránek zápisu na kost. (Ani to nemám všechno opsané) Já se z toho ehm.. Už začínám být sprostá. Gympl je mi u řitííí .. Jen pustím si hudbů a už chci být člověk nevnímací, tichý, málomluvný, uzavřený. ( Ve skutečnosti jsem pravý opak) BYE, mimochodem obdivuji vás co to celé přečetli. Ani já si to pro kontrolu nepřečítám again. Slečna B.
A PROČ NIC? PROTOŽE JSEM NICKA A JEŠTĚ K TOMU NA NIC.

ROZHOVOR BYL OMYL :D BYL TO PŘEDNASTAVENÝ ČLÁNEK UŽ OD PŮLKY LISTOPADU A JÁ POČÍTALA, ŽE MI ODPOVÍ. ALE JDE VIDĚT, JAK OCHOTA TĚCHTO BLOGEREK KLESÁ :D CO SE DÁ DĚLAT, NO ! :D :P


Módní návrh- SNĚHOVÁ Vločka

30. listopadu 2011 v 12:46 | Barush-s |  Vánoce s BARUSH
Anooo ! Je to návrh, který jsem dělala o půlnoci ! :DDDD Na téma vločka ! :D COOL ne?
Připomíná vám to téma? :D Alespoň trošičku :'D?


Vánoce ? Před pár lety a teď!

28. listopadu 2011 v 13:44 | Barush-s |  Vánoce s BARUSH

Víte, před několika lety jsem ty Vánoce hrozně moc žrala. Těšila jsem se na ně už od velkých prázdnin. Dopisy pro ježíška jsem psala už v září a pomáhala jsem zdobit dům už v říjnu. Prostě jsem ty Vánoce milovala. Jenomže o Vánocích v 2. třídě mi začalo být něco vážně podezřelé. Vždy, když přišel ježíšek,jeden rodič mezi námi nebyl
přítomný. Vymluvila jsem se taťkovi, že jdu na záchod a viděla, jak tam mamka vytahuje dárky z gauče. Když jsem ji uviděla, hned jsem zalezla zpátky do pokoje, kde jsme čekali až ježíšek "donese dárky". Někdo dárky donesl, ale ježíšek to nebyl. Už si nepamatuji pocity, jaké mě provázeli při tom zjištění. Hodně lidí říká, že byli zklamaní. Já bych řekla že já byla zklamaná ale i šťastná. Od 3. třídy jsem začala nakupovat dárky.


Ještě loni jsem se těch Vánoc nemohla dočkat. S kámoškou jsme chodily nakupovat už na začátku listopadu. Vždy, když jsme s kamarádkou byly na někoho naštvané, či nám něco nešlo, dostaly jsme ve škole za 5 a další takové méně radostné chvilky, povzbudily jsme se tímto: "Neřeš, za chvilku budou Vánoce" musím říct že loňský rok byl rok, kdy jsem se na ty Vánoce bez JEŽÍŠKA těšila ze všech 5 roků nejvíc. Měla k nám přijet na Vánoce babička a já měla dostat spousty dárků jak od kamarádek tak od rodinky. Navíc i já z toho nakupování byla nadšená. Chodily jsme po různých obchodech s kamarádkou co dva týdny. Měla jsem dárků, jak pro celů vesnicu. Vím že ten rok jsem nejvíce utratila za tu KAMARÁDKU :D a mamku. Kámošce jsem koupila asi tak 8 dárků. Různé šminky,šátky,návleky no prostě všecko možné. Utratila jsem za ní asi 350 Kč a za mamku taky tak. A z Vánoc na blogu jsem byla také nadšená!A nemůžu zapomenout na film Láska nebeská! Tu jsem sledovala 2x týdně! Prostě to byly Vánoce jak mají být!

A dnes? Dnes z těch Vánoc nejsem nějak moc nadšená. Ani se netěším nějak moc na nákupy. Už pár kousků mám, ale že bych se na to tolik těšila jak loni, to se říct nedá. Nejsem ani tak nadšená, jak když jsem ještě věřila na ježíška.:D CO UŽ.

JAKÉ DÁRKY MĚ POTĚŠÍ DNES A JAKÉ PŘED LETY?
To je naprosto jednoduché. Až do 5. třídy jsem stejně jako bráchové NEnáviděla měkké dárky! Ty jsem automaticky házela za hlavu, a zvlášť, když to byly MALÉ měkké dárky to mohlo znamenat jen> PONOŽKY :-! Ty já ze srdce nenáviděla. Na druhou stranu jsem zase milovala ty tvrdé dárky. Tvrdé dárky, které neměly tvar knížky, protože ty já taky nenáviděla ! :D Ale jinak to mohlo znamenat jen: Barbina, panenka,panenka,panenka, stavebnice (ty já měla ráda), domeček pro panenky, panenka, poník apod. ! :D Z těch dárků jsem byla vždy nadšená ! :D
Dnes mám radost z oblečení i z knížek i z těch tvrdých dárků, ve kterých dnes bývá nejčastěji elektronika :D !


"Vánoční" fotky s Ef ;*

27. listopadu 2011 v 9:41 | Barush-s |  Moje fotky
Takže ze včerejška na dnešek u mě spala Eva. Nejdřív jsme měly v plánu dělat takové kartičky, to je naše malá brigádka ;) No ale, protože nám nestihli ty papírky dovést (je jich 3200, za 500 Kč) nakonec brigáda spadla. Už mám 200 Kč za tu první krabici a s druhou se na nás vykašlali a dostanem ju až přes týden. Nakonec jsme se pustily do obrázků na sklo. Každá jsme stihla 2 :D A potom? Chtěly jse fotit vymyšlený fotopříběh. Vymakávaly jsme "kulisy" atp. A nakonec? Foťák stávkoval. Takže jsme fotily jenom fotky přes webku. :D

Evii :D

Jáá :DD "I'm angel" :P

Yeeebe ;) :D

Hloupé dítě, hloupý výraz, nejlepší fotka ! :D

A poslední. Fotek bylo moc :D Takže všechny vám tu fakt nedám :DDD Váš názor je mi někde, já mám ty fotky ráda :)


Christmas at school - Tip

24. listopadu 2011 v 7:15 | Barush-s |  Vánoce s BARUSH

Hohoho .. Only month to the Christmas ! Ya ! * No takže napadl mě takový kraťoučký článek pro ty, které mají ve třídě hodně spolužaček dárek by koupily nejradši všem, ale peněženka má naprosto jiný názor. Takže kdo se potýká s tímto problémem, čtěte dál!


Uvedu tě do situace: Ve třídě máš okolo 10 kamarádek, kterým by jsi chtěla nadělit nějaký hezký dáreček. Jenomže už tak kupuješ dárky hodně lidem a peníze ti na všechny kamarádky nevystačí.
My s holkama jsme měly stejný problém. Na základce jsem kupovala jen čtyřem holkám, takže nebyl problém. Ale co jsem nastoupila na gympl je nás ve třídě 21 holek. Nadělit dárek hned 20 lidem by bylo "trošku složitější". A tak jsem se ve skupince 10 holek, se kterýma se bavím nejvíc domluvila na následujícím:
5296493222_3a0fe4e8a7_z_large
° Natrhaly jsme si 10 malých papírků a každá si na něj napsala své jméno.
° Každá jsme papírek zamuchlala a dala ho doprstřed na lavici. Po té jsme papírky promíchaly.
° Na 3,2,1 jsme si každá vzaly nějaký papírek. (V případě, že měla některá své jméno, s někým si ho vyměnila.)
° Rozbalily jsme papírek, který jsme si "ulovily" a podívaly se, koho máme. Nikomu jsme jméno, které máme neprozrazovaly.
( Já si vylosovala Niki )
° Potom jsme na další malé papírky napsaly celou abecedu.
° Abeceda byla opět vprostřed na lavici a každá si vzala minimálně 2 písmenka.
° Každé písmenko bylo na papírcích zvlášť. A já si vybrala písmena D & G.
° Teď už je vám to určitě jasné. Na tyhle písmenka se budou osobě, kterou jste si vybraly kupovat dárky, nebo dárek.
JÁ už mám vymyšlený Donut (k jídlu) a na G asi gumu nebo gumičky. My se mezi sebou dohodly, že si budem kupovat blbosti, sranda musí být ;D !

Oxford a Vintage móda alá Na kolik se oblíkáš?

21. listopadu 2011 v 21:03 | Barush-s |  Diskuze+můj názor
Yes, často vidím, když jsem v Ově holky v mojem věku jak lítají z H&M do C&A Apod. Na sobě mají babičkovský šaty, rozpáraný dlouhý svetřík, zlatý dlouhý řetízek s klíčem, podkolenky s krajkami a jahůdkou (ano, jahůdkou) na dortu jsou drahé Oxfordky. V takových chvílích si říkám : " Holky jedny nešťastné, ony se z té módy uplně zcvokly! " A PROČ to říkám? Protože ať už je móda všelijaká každý se má oblíkat na tolik, kolik mu je. A né aby se holky - moje vrstevnice (12-14 let) oblíkaly jakoby byly nějaké 25leté holky, které už o té módě mají trochu páru. Já například z tohoto outfitu co jsem jmenovala nosím jen právě ty pozlacené řetízky, protože ty fakt žeru !

Kolik byste této slečně tiply? Ano, je jí 13 let. Její styl oblékání mám ráda. A uznávám, že opravdu má smysl pro módu, ale proč proč si jednou neobleče ohrané tričko s nápisem BOOM ? Vždyť to jejímu věku odpovídá!
! Všichni jsou z té módy Oxfordek dočista fuuč. Ale co se jim na nich tak líbí? Přiznávám, že nejsou špatné, ale já osobně bych si je nikdy nevzala a asi by mi teď ti milovnice módy řekly: "ty jsi jen ohraná holka, která vyrostla na tričkách z NewYorkeru, nejsi originál." Já bych jim odpověděla: "Právě tím, že tou módou nejsem posedlá jsem se stala originálem !" Víte, já miluju vše, co mi je pohodlné. Z nejnovější módy, které se opět vrátila miluju riflové bundičky vestičky a pár mi jich ve skříni leží. Miluju elegentní svetříky, které se dají skvěle kombinovat. Miluju dlouhé šálky a šátky. Mám ráda elegantní styl, ležérní styl, dětský styl,.... Ale abych si vzala takový svetr:


Tumblr_luxl3sowaa1qkqw64o1_500_large
Ták užasné vlasy má ! :D Já nevím. Prostě tenhle svetr, to není můj styl. Možná že za pár let změním názor, možné to je a možná, že si budu říkat jak jsem byla blbá. Prostě život běží dokola a i já poté co jsem viděla oblečení, které jsem dříve nosila, jsme málem omdlela. :D

Na druhou stranu nosím nehoráázně ráda volánkové sukně a volánky vůbec a všechno s mašličkama. Ale odpovídá to mému věku! Jsem "hezká", "roztomilá" "holčička", které má ráda mašličky a co ?

Zatoužila jsem po barvách na textil ! :P Tohle je dosti užasný nápad ;) ! Od blogerky Kááji.
Ale to už je vedlejší. Teď bych chtěla říct: holky, oblíkejte se na tolik, kolik vám je. Vím, že ted kvůli mým slovům styl nezměníte a je to čistě na vás, ale za pár let až budete chtít vypadat MLADŠÍ, budete si nadávat, proč jste se dělaly v tu dobu zbytečně starší. Ode mě vše.


Vánoční doplňky do článků

20. listopadu 2011 v 16:00 | Barush-s |  Vánoce s BARUSH
Čáu, tak jako loni i letos budu dělat "vánoční" doplňky do článků. Vždy se tím ten článek aspoň trochu oživí ! :P
A tak jsem jich pár vyrobila, pokud budete chtít kopírovat ( kdo by chtěl takové nekvalitní :D ) tak s přímým odkazem. :P

LÍBÍ ASPOŇ trochu ? :D Jináč je to první letošní článek v rubrice Vánoce s Barush! :)

PROGRAM : Na zbytek listopadu

20. listopadu 2011 v 10:50 | Barush-s
Toto jsou pouze přednastavené články.
Může se stát, že se tu objeví i nějaký nehlášený deníček.

20.11 > Vánoční doplnky do článků
22.11 > Oblékáš se podle svého věku?
24.11 > Christmas in school - TIP
26.11 > Doporučení: Vánoční filmy
28.11 > Vánoce? Před pár lety a teď!
30.11 > Módní návrh - Sněhová vločka


Nemoc se dostavila!

19. listopadu 2011 v 10:16 | Barush-s |  Moje kecy
Ahooj lidi, nejdřív si vysvětlíme otázku, proč jsem víc jak týden nepřidala žádný článek. Bylo to proto, že blog.cz hrozně blbnul. Prostě mi nechtěl zveřejnit článek, který neměl přes 40000 znaků. A tak dlouhé ty připravované články fakt nebyly ! :DDD No takže proto. Jináč mezitím jsme jeli ve středu k babi, kde jsem se nzřala nehorázně. V ečtvrtek jsme já, mamka, tatka jeli do Avionu na dárky. Moc jsem toho teda nenakoupila:/ ! Moc slev teda nebylo. V Takku se nakoupit dalo, v NewYorkeru jenom bižuterie, v Lindexu taky ale zbytek docl slabota.. Nakoupila jsem dárky jen čtyřem lidem. A to jsem předpokládala, že nakoupím pro všechny! No a jak jsme se vrátili k babi, začalo mě bolet v krku. Nemohla jsem dýchat a tk jsme se včera od babi vrátili domů. Šli jsme k doktorovi a prptože tam naše doktorka nebyla, šli jsme k takovému dementovi, který nás poslal k mému alergologovi. Ten si mě poslechl a poslal mě na rgen plic a prý at se pk vrátíme ještě z5 k němu. Nakonec to zápal plic naštěstí nebyl, je to zánět prudušek + ted mám ještě chřipku. Včera večer jsem se cítila uplně hrozně, nepřeju nikomu! A dnes ráno jsem se vzbudila a je mi fajn ;)!
Tak jsem vám jen chtěla dát vědět, že žiju! ;)A slušně přednastvuji již vánoční články.


Podzimní outfit : Lila girl

10. listopadu 2011 v 16:18 | Barush-s |  Moje móda
Čáágo ! Takžee.. Máte tady tu podzimní slibovanou módu. První model : 'Lila Girl' je dosti obyčejný. 2. model je dle mého názoru zajímavější i tématikou. No až tu budou oba posoudíte samy. Buď ho přidám zajtra, nebo pozítří. Lila > Pro němčináře nic nového pro ty, co němčinu nemají je to "fialová" . Mám tenhle outfit ráda hlavně kvůli pohodlnosti ! ;)


Ty rifle na té fotce vypadají děsně :/ ! Takové ty "proužky" tam vůbec nejsou ! ;/ !!

Bunda (chybí mi tam pásek ! :-!)

Výzo? Né díky.

9. listopadu 2011 v 15:47 | Barush-s |  Moje kecy
1,2,3 .... :-! Takže soryy, ale právě teď nemám vůbec čas.. Učila jsem se, ať mám obstojné známky na čtvrtletí .. Takže na blog nebylo ani pomyšlení .. ! Počítejte s tím, že ze 3 články napíšu VŽDY o víkendu a přednastavím je nějak chytře na celý týden. Víc toho zvládat nebudu. Možná bude k tomu nějaký deníček .. Ale budu ráda když dám ty 3 týdně.. Náš gympl je nehorááááázně těžký ! :// Všem vychází trojky, čtverky apod.. Mě vychází :
3 z matiky, 2-3 z fyziky ( tu si ještě opravím uletěla mi tam jedna čtvera :/ ), 2 z ájny čistou 1 ze zemáku, chemie, němčiny jinak většinou známky mezi 1-2 .. Noo.. u nás má většina lidí alespoň jednu 3.. Až na šprty :D ! a které bylo na mínus třetí x 3 = -6 :D Takže kvůli tomu blbě celý příklad za který byly 4 body.A kvůli tomu trojka. Nojo.. děsně vás to zajímá , že ? :D Už nebudu kecat.. Jdu se "učit" .. beztak k tomu sednu až v 8 .. Ale já prostě nejsem šprt ... ! ZÍTRA asi přibyde jedna podzimní móda na téma LILA GIRL ...
BYE!

UKÁZKA.


WISHLIST III.

4. listopadu 2011 v 18:29 | Barush-s |  Moje móda
A máme tady III. WISHLIST ! ;* Musím říct, že mě už sere nespravedlnost ve škole ! Vy víte, že jste chytřejší než ten druhý (ve vší skromnosti), ale on má prostě ŠTĚSTÍM better známky ! Hej, pokud sa mi bude CHTÍT, zajtra nefotím dva podzimní outfity ' snad se k tomu dokopu ! ;/ Mám je už vymyšlené. Budou na téma : Armady & Lila girl ! Tohle jsou v podstatě hadry, které si přeju k Vánocům / svátku.

1. Tričko na jedno rameno !

http://i890.photobucket.com/albums/ac104/kunakorn182/2010/April/Smay12%20OLD/2008030602585280361.jpg?t=1271415846
Hledám ho všude. Ale jsou to ohrané vzory. Hledala jsem hledala, až jsem našla jedno se srdcem ! Ty pocity co z něj vyzařují, ty prožívá online miliarda lidí. Včetně mě ;) !

Malaysie aneb. We want apples!

2. listopadu 2011 v 18:09 | Barush-s |  Moje kecy
Toš neuvěříte mi, co se dnes stalo. Já s Naty a Luckou jsme seděly na zastávce a čekaly až Naty dojede bus. (Končili jsme dnes 9. hodinou) Když najednou kolem nás procházejí 3 ťamani. Pořád si fotili různé nezajímavé věci. Např. benzínku, nápis naší vesnice apod. Pořád ale pořád fotili. Potom Lucka na ně: "Hi !" A oni "Hello" .. Potom se snámi jeden vyfotil. Naty se nefotila, ptž se "bála" :DDD No.. tak oni šli dál a Lucc : Jdem za nima! POKECÁME! (Lucka je skoro moje sousedka) nic jsem proti tomu neměla. "Nenápadně" jsme je doběhly a oni: "Hi!" (ZNOVA) Lucka se jich zeptala, odkud jsou. (MALAysie) Na to ona: "Kde to jeee?" A já česky na ňu: "Noo.. jak máš Austrálii a Indonésii.." A oni do toho " Yaaa..Yaa.. Indonesia!" Potom jsem se jich zeptala, jestli jsou v Česku poprvé apod. Byli ! :D (Nečekaně) Slyšela jsem kompliment na mé "blond hair" a Lucka má hezký "smile". Tak jsme se seznamovali apod :D ! Jeden z nich chtěl sežrat jakousi bobuli :D A on že, jestli se to jí. A my "Nooooo ! No ! :D " a najednou z nich vypadlo: " We want apples!" Furt říkali tohle. Byli jsme už kousek od našich baráků, tak Lucka že jim ho vytáhne. Oni se zeptali "Is your mother ..... (nepostřehly jsme)" Tak ukázali jakože "zlá" :D Lucka "No, but my dady.. :D" My donesly jabka. A prý "Is this good?"Nato se ptali, jako nám roste i na zahradách ovoce apod. Noo.. potom se nás zeptali jestli jdeme dál a my že jo.. Ptali se na facebook a mail a každé nám dali prachy :D !(Za jabka) Mě 10 ringgit (s) - Lucce 1 :D ! Chudáák .. No v přepočtu asi 5,88 Kč. Joo potom jsme jim doporučovaly různá místa na průzkum. A došli jsme ke škole. Já prý "I hate physics." A na to jeden, že je učitel fyziky :'D ! No bylo toho moc, jednoho jsem Česky naučila počítat do pěti :D a Lucka je chce zítra provést po městě :D (Nevím, jestli je to dobrý nápad ) Možná s ní pujdu, možná ne. Jako ještě uchylácí z M. ( Ale jsou na měsíc zaměstnaní v jedné firmě u nás ve městě ) NO NEVÍM, JESTLI MÁM JÍT :D ! :'D

Ůůů.. Nevymýšlím si, peoples ! :'D