Listopad 2012

Focení - jen něco málo jako ukázka

1. listopadu 2012 v 16:12 | Barů. |  Moje fotky
Ahoj;* Takže úterní focení mám úspěšně za sebou. A teď už se jen nemůžu dočkat zítřka, až je všechny budu mít na flashce a všechny je uvidím :)
Moje postřehy před focením: Nohy se mi klepaly. Byla jsem v pořadí 3. z pěti. A když jsem čekala, až holky dofotí, bylo to jako čekat v čekárně u zubaře. Myslela jsem, že to bude moje poprava!
První focení: Vlezla jsem pod všechny ty světla. První téma bylo vánoční a přede mnou leželo spoustu dárků. Popadla jsem ten ke mně nejblíž. A obyčejně ho chytla do náručí, potom se začlo fotit. Při prvních 5 fotkách jsem cítila, jak červenám:D Jenom jsem doufala, že to nepůjde poznat. Při celém prvním téma jsem byla taková neuvolněná. A myslím, že ty fotky budou nic moc.
Ty další už byly snad lepší:) A už jsem se tolik nestyděla. Navíc mi holky ze sedačky kolikrát poradily, co udělat. A fotograf super! Když vás nic nenapadá, fotograf vždy něco vymyslí. Naaranžuje vás a řekne co udělat s rukama, jak prohnout nohu. Tím pádem nejste na fotkách zhrbené atak.:)
Pokud se chystáte na focení, určitě jděte do toho;)) Já to akorát měla zadarmo, takže nebyl důvod, proč tam nejít.:) A to Anička (fotograf je její taťka) říkala, že se musíme chodit fotit častěji! A zajdem třeba něco nafotit po novém roce:)

A tady pár fotek --->