Beauty a Girl rady

Christmas nail - TOP 2

15. prosince 2011 v 16:19 | Barush-s

DESIGN 1: A)Všechny nehty si přetři nějakým hezkým třpytivým lakem. Doporučuji růžový nebo světle modrý.
B) Až ti podklad uschne, po délce nehtu si nakresli (protáhni) dlouhou čáru nějakým obyčejným lakem. Třeba bílým nebo černým a potom do "kříže" tedy do šířky nehtu druhou čáru,aby to působilo jako stuha na dárku.
C) U křížku, kde se čárky protínají si nakresli mašličku tou stejnou barvou.
Nakonec připevni doprostřed nějakou třpytku.

Co na hlavu když mrzne?

31. října 2011 v 16:43 | Barush-s
Napsala jsem top co na hlavu přes zimu. Už jsem něco podobného sepsala, ale bylo to "obecně" a spíše na léto. ;) Mimochodem teď poslouchám vánoční písničky :D Už se těším na vánoční články :) To bude zase vánoční smršť! :D


1. Kulich
Jako malá jsem kulichy úplně nenáviděla. Jsou to nejteplejší čepice a tudíž maminka mi ju vždycky narvala na hlavu. Ale když dneska vidím ty úžasné kulichy musím si říct, byla jsem blbá a malá. ! Čepice, která tě zahřeje a dnes vypadá stylově ! ;) Takže jestli ti je na uši velká zima vyhrabej třeba i starého kulicha ze skříně ! A nebo jestli tvoje bábi ráda plete řekni jí, ať ti něco uháčkuje. Takové babičkovské čepice můžou být mnohem originálnější než kulichy známých "firem". Kde seženeš: Všude možně po obchodech, skříň :D
( Cena se může pohybovat okolo 300 Kč)

2. Sněžnica
Já ani nevím, jak se jí správně říká. Toš na Valašsků snežnica ! :D No kdo by řekl, že jednou budem nosit takové šílenosti ? Nosí se to na Sever. pólu na dosti chladné výpravy. Cestovatelé je nosili už před 80 lety a teď je nosíme i my v civilu :D ! Jsou stylové můžou mít i bambulky. Kde seženeš: Viděla jsem ji v F&F a Gatu levnější se můžou pohybovat okolo 200 Kč, ale ty dražší můžou přesahovat i 5 stovek.


3. Baretek
Další úžasnou stylovou vychytávkou je "zateplený" (:D) baretek.Ale jestli jste na uši třeba dost citlivé a v zimě je potřebujete před mrazem krýt, moc ji nedoporučuji. Jednu vlastním a vlastně si ji při mrazech ani moc neberu. Spíše teď v tomto období. Je zima, ale ještě není pod nulou. Takže jak začne mrznout je lepší si vytáhnout třeba jednu z předešlých čepic. Ale úžasně teda doplňuje outfit. Miluju je s nějakým malým doplňkem třeba mašličkou ! ;) Kde seženeš: Kik, NewYorker všude možně no ;) ! Cena se může pohybovat okolo 150 Kč.
(TIP ! Pokud si chceš baretek oživit, přšij na něj nejlépe barevné třpytivé flitry! To rozzáříš i nudnou bílou zimu -podzim ? :DDD )

4. Klapky na uši
Tak tohle je moje vysněná "pokrývka" hlavy ! :) Ůůů.. Klapky na uši ! Myslím, že do módy vletěly poprvé. Možná, že už se nosily dřív. Ale teprve teď je to takový trend. Miluju je, fakt! Poprvé jsem je viděla na netu. Byla to láska na první pohled! Jsou to klapky a na místě, kde jsou uši mají příjemný kožíšek, který zahřeje! Sice jen uši, ale co jiného na té hlavě mrzne? Mozek? U mě nemá teda co mrznout, že :DDD ! Dobré je kupovat je v barvě, jakou máte bundu nebo boty. Ale je to pěkná věc tohleto, a seženeš je dost levně ! Kde seženeš: Třeba na internetové stránce wayfarer.cz nebo v F&F do 2 stovek určitě ! :) (Uvidíte je ještě v jednom vánočním článku!)

5. "Oteplená" kšiltovka.
Áno, tahle už není nějak eXtra v kurzu, ale pořád a pořád a pořád se nosí! Existuje určitě hodně způsobů, jak je dělit. Ale hlavně se dělí na: Pletené a Látkové. Já vlastním teda látkovou a jsem s ní spokojená! Pletenou vám zase může obstarat pilná bábinka a látkovou si pořiďte v obchodě. Pletená je i na mrazy. Taková pletenica vás zahřeje vždycky. A látková se nosí spíše na podzim. Podle toho jaký materiál máte vevnitř. Můj je uzpůsobený opět tak do těch 0 ° C. Kde seženeš: Opět všude možně. Viděla jsem konkrétně v K!K tu pletenou. Látkové si myslím, bývyjí levnější. Okolo 150 Kč. A pletené budou asi dražší.

Jak se o prázdninách nenudit?

11. srpna 2011 v 17:07 | Barush-s

Hi,hi ! Dneska je tu další článek. Protože letos není počasí, nevyšly vám plány. A co dělat aby ses o prázdninách nenudila? Nebo jen prostě máte letos prázdniny prosedět doma. (Jako já:D Jsem jen u bábi, na dva dny do Polska a pak někam pod stan):D Tady je 25 tipů jak se o prázdninách NENUDIT !


Blakeblakelively499778012801024
1. Když už je obstojné počasí jdi stanovat s kámošema ! ;) Postavte stan na zahradě (či na poli, louce). Při takovém stanování se určitě nasmějete, vím co říkám ;D
2. Jdi na koupaliště! Vím, to by tě "určitě" nenapadlo. Vezmi s sebou kámošky a jděte se opalovat a blbnout na skuzavce. Nebo taky můžete balit kluky.
3. Aby si nebyla jen ve chlorované vodě, zajdi na vodní nádrž, rybník, apod. Můžeš s sebou vzít nafukovací člun, lehátko. Můžeš se opalovat a zároveň být na vodě.
4. Vyraž si do přírody;) Na tůru s kámoškama. Na rozhlednu.
5. Máš ráda zvířátka? Pak jdi se svým pejsánkem ven. K vodě. Nebo zajdi na farmu za koňmi.
6. Knížky. Od dívčích románů po sci-fi, detektivky atd. Já mám knížku právě rozečtenou a čtení mě baví hodně. Prostě si před spaním vytáhni knížku a čti. Musíš mít silnou vůli. Protože odložit nedoštenou knížku je umění ! ;DD
7.Nákupy. Není to dobré zabavení. Zvlášť ne teď, když jsem nedávno zveřejnila, jak se udržet na uzdě. Ale zajít si jednou za prázdniny, to není žádný hřích. ;)
8. Focení. Vezmi foťák a jdi s kámoškou nebo sama někam ven. Jdi do přírody a foť !

(Foť fotky :D )

9. Články na blogu taky zabaví ;)) Vymysli téma na článek a rozepiš se! Dlouhé články bývají nudné, ale i tak > Aspoň budeš mít dobrý pocit, že to nepíšeš někde do deníčku. Ale sem, na blog.
10. Vymýšlej nové outfity do školy! (do města, akce apod.) Kombinuj si je v hlavě, zkoušej si je. A pak si je třeba zapiš, ať na ně nezapomeneš :)
11. INLINE BRUSLE, KOLO. Jdi na cyklostezku a jeď buď na kole či na bruslích. Dopředu si rozmysli, kam až chceš jet. Za námahu se po cestě odmeň v nějaké hospůdce, restauraci apod. kofolou.
12. Sport celkově. U bodu 11. píšu brusle a kolo. A když už né to, tak zajdi na fotbalák a zahraj si s kámošema. Nebo jeď na beach voleyballové hřiště. Kamkoliv za sportem :)
13. Discov, akce. Pokud se blíží nějaké akce u vás na vesnici, přemluv rodiče aby si tam mohla být minimálně do 11. Nebo dýl. Záleží na tom, jak dlouho tam budou kámoši a jak dlouho má akce trvat.
14. RelaxX na poli, louce. Vem kámošku, časopisy, music, deky, pitivo, jídlo a zajděte na pole. Podrbejte. Zkoumejte nové trendy v časopisech. Varning : Hlavně nechoďte na pole plné kukuřice. Mohl by vás překvapit třeba traktor. :D
15.Seznamuj se ! Když už si na nějaké akci zkus se začít bavit s cizíma. Seznámíš se a třeba s klukem s kterým se seznámíš, můžeš chodit ven. ( Samozřejmě to může být i holka :D )
16. Piš svou knihu. Vezmi tužku, papír a napiš knihu o svém životě. Nebo si děj prostě vymysli. ;) Aspoň zjistíš, jestli by tě něco takového bavilo dělat.
17. Vymýšlej nové designy na nehty. Vezmi si laky a zkoušej. Designy si foť :P Ať se s nimi můžeš později pochlubit spolužačkám.
18. Sice už jsem tu psala o focení, ale další možnost je TOČIT. Vymysli třeba videoklip. Nebo vaší show s kamarádkou (nemusíte mít blog) a hoďte klip na youtube.
19. Noční zábava. A teď nemyslím ty party apod. Ale když s sebou vezmeš odvážné kámoše můžete jít po tmě zvonit na baráky. Nebo zajděte k napučené spolužačce a zvonťe. Hlavně ještě před tím, než se otevřou dveře, zdrhněte!:D
20. Zkus něco nového. Třeba si kup sprej a jdi na místo (které je povelené) sprejovat. Bývají totiž místa, kde můžeš sprejovat, aniž by tě naháněli policajti.
21. Zábavné parky. Lanové centra , Aqua zorbing, zorbnig atd. Když už jsou prázdniny tak něco takového prostě musíš zkusit!
22. Když prší vezmi papír, časopisy a dělej módní koláže. ;) Věř mi, že se zabavíš.
23. Volej neznámým číslům. Pokud máš dost kreditu, nebo máš paušál vytáhni kámoše ven a volejte uplně neznámým číslům. My naposled volali se scénářem: Pane gynekologu, mojí manželce uvízla omylem v **** mrkev. Co máme dělat? My už to zkoušeli vyndat vidličkoi, ale furt to nejde. On: Na to musíte vzít ale pořádnou vidlici ! :D
24. SKÁJPUJ ;D Asi to každý zná. Můj rekord ve skájpování byly asi tři hodiny. Nemusíš to platit! Pozvi hodně lidí a kecejte. (BTW: Zabavila bych se tak, ale jaksi jsem zapomněla své skajpové jméno) :'D
25. Flaška apod. zábava. Nevím, co víc poradit, je toho dost ne? Tak nakonec vezmi grupáč lidí a zahrajte si flašku ;D

(Vymýšlej outfity ;))
( Momentálně jsem u babi. Má krátce internet. Včera jsem byla nakupovat v Avionu, snad to tu brzo hodím :)

Jak se udržet "na uzdě" ?

28. července 2011 v 0:14 | Barush-s
Hi! Nedávno jsem přišla na to, jak se udržet na "uzdě" a po každém kapesné nechodit nakupovat ! ;))
Takže tady to je ! :))


Vžijeme se do situace: Jdeš po ulici a najednou ve výloze uvidíš skvělý kousek( Např. boty ). Ty ti hned padnou do oka, takže je jasné, že tě napadne asi : Ty musím mít!" a teď co dělat v takové situaci..

1. Nejdřív si rozmysli, jestli se ti tyto boty, budou k něčemu hodit ! Je totiž zajímavé, když potom příjdeš domů s novým kouskem a tak nějak zjisíš, že se ti boty k ničemu nehodí :'DDD
2.Boty si hlavně vyzkoušej! Pokud tě boty už vepředu tlačí, nekupuj! Nosila bys je dva měsíce a potom bys je mohla vyhodit.
3.Pokud tě zajímá móda, nekupuj boty v případě, že už jsou v módě dóst dlouho. To by se náhodou mohlo stát, že z té módy za pár týdnů vyjdou :DDD
4. Cena! Pokud ty boty fakt musíš mít, projdi ostatní obchody a zjisti, jestli je nemají někde levněji. Mě se stalo, že jsem si koupila boty v jednom obchodě a pak sem objevila hodně podobné a o 2 stovky levněji :DDD
5. Nedoporučuju kupovat, pokud máš 12 párů tenisek. A teď si chceš koupit další tenisky ! :D 12 ti jich přece stačí, ne? Nemusíš jich mít 13. Takže nejlepší je kupovat, když to opravdu potřebuješ.

ZÁKLADNÍ RADY :D
6. Nejlepší je chodit nakupovat, když máš hdoně peněz. Příjde mi zbytečné jít nakupovat, vždy jak dostaneš peníze do rukou. Však až si našetříš, můžeš jít na mega nákupy. A je to skvělý pocit, když si domů doneseš spoustu nových věcí.
7. Vezmi si s sebou na nákupy kámošku nebo mamču ! Může ti radit, co ti sluší nejvíc.A nákupy ve dvou jsou vždy zábavnější!
8.Neutrácej za každou pytlovinu! Tím myslím, ať nekupuješ každý šátek, náušnice, tričko atd. jen co ho uvidíš :P
9. Kombinuj! Když už jdeš koupit vyhlédnuté tričko tak si k němu kup i ladící šperk. Například náušnice.( Pokud to peněženka dovolí!) Potom máš lepší pocit, že si nelezla do měst nebo nejela do nákupáku jen pro jedno tričko.
10. Ušetři na autobusu (Na jídle apod.)! Já vím, trošku nepraktické, ale dám příklad: Do školy to máš kousek. Ale kvůli tomu, že jsi s prominutím zdechlá, tak zbytečně utrácíš za autobus! Zkus celý měsíc autobusem nejezdit a pak si schválně spočítej, kolik si ušetřila. A potom se za tu "námahu" odměníš tričkem. Není výhodné chodit pěšo? :D

Zítra jdu s kámoškou, kámošem, a s ním :* ven. Držte palce ! :DDD

ORIGOŠ doplňkové království > robotique.

3. května 2011 v 17:37 | Barush-s
Ahoj! Protože jsem po dlouhé době zamířila na blog > robotique.blog.cz našla jsem
spoustu nových výrobků a došlo mi, že bych je mohla vcucnout do jednoho článku.
Takže GO!
Na úvod : Hledáš ideální dáreček pro kamarádku, ale doplňky z tvého města nosí každý
a kamarádka chce něco originálního? Pak zamiř na blog> robotique.blog.cz , tady je totiž
království doplňků. Pohybují se tu od 40- 700 Kč. Takže každý si přijde na své.
Můžeš se podívat do různých rubrik -Myslím, že názvy vám poradí, co v této rubrice můžete zakoupit.
Nyní víte všechno užitečné a teď vám ukáže hity měsíce/blogu/nebo ty kousky , které
mě zaujaly.

Ty, co mě v poslední době zaujaly:
¨
Tak tento prstýnek mě zaujal úplně nejvíc. Je dokonale originální!
Připomíná mi to nebe*a vesmír. Úžasný! Hledejte v > PRSTÝNKY
Dále mě jako správnou "stylařku" :D zaujaly tyto brýle.. mm.. dokonalé.
Hledej v > Doplňky
Ta mi vytřela zrak O.o nechápu jak to Dommie dělá!
Najdete v > DOPLŇKY
HIT MĚSÍCE :
Dám tady výrobek z měsíce březnu.Ptž na duben jsem se zaměřila v oddílu-co mě zaujalo.
Botky SPONGEBOB.Top 2 > co na hlavu ?

9. dubna 2011 v 19:59 | Barush-s
Mám tady pro vás 2 origoš nápadY, co na hlavu ! A nebojte do ani jednoho z těchto nápadů
nepatří vlasy ! :D A ani tlustý kulich do zimy.

1. Baretek. Šmrncovní věcička :P .. Chystám se si objednat obyč. baret s tím, že
si ho pořádně vyzdobím,. A po svojem ! TIP ! Baretek můžeš ozdobit flitříky,mašličkou,
bambulkou a podobnými kravinkami <3 Prostě origoš :)
2. Klobouček. Další originální záležitost. Pár lidiček ho sice nosí, ale pochybuji,
že by byl častější než trička s potisky. TIP ! Pokud je jen obyčejně růžový,
( nebo má jinou barvu ) vezmi si stužky té samé barvy a omotej ji kolem
spodního obvodu kloboučku. ( snad víte jak to myslím :D ) A nebo si opět
pohrej s flitříky.

Top 3 : čelenky s ouškami.
Top 4 : Čepicové "sluchátka"
Top 5 : Mašličky do vlasů.

Pohodlně x ( NE )pohodlně

24. března 2011 v 18:15 | Barush-s
Denně vidím několik holek, které si výjdou do školy pěkně v mini a krátkém topíku, aby
jim šel vidět pupek / :D / + eXtra vysoké podpatky.Já si taky sem tam výjdu v mini, ale
to jen v případě, když je horko, abych v té sukni nemrzla. Vysoké Podpatky nenosím
/ jenon ty nízké : max. 5 cm / , prtože nechci být ještě vyšší než jsem a navíc
bych si rozbila pusinku :x Shrnula bych to takto : Uplé, "sexy" :D - moc nemusím.


Dále mám na svém papíře napsáno / tvořila jsem to před spaním> vidíte jak na vás
myslím ?! :D / Pohodlné a dívčí. Teď se přemístím na druhou stranu a to na tu > pohodlnou.
Tady jsem jako typické oblečení zařadila > Volnější sukýnka, volnější top, balerínky,
/ sandálky / . Takto kombinované oblečení také moc často nenosím. Ale pokud
bych si měla vybrat mezi těmito dvěma tak asi tento,.
Pohodlné,vrstvy> Nejvíc miluju tenhle "styl" . > Legíny, vestičky, conversky,
skate, topy, šátky, bundičky > :)* .. Lituju, že jsem měla dřív ten debilní
styl a kupovala oblečení alá > co nejvíc triček s potisky > tím líp,.
Sice nemám tolik oblečení tohoto "stylu" , ale nevadí časem toho nakoupím víc.

Pohodlné,obyčejné > Trička s potisky, rifle, tenisky, mikiny,.
Jak už jsem říkala ještě před rokem jsem tomu totálně podlehla.
Uf,, jsem šťastná, že se mi otevřely oči. :D Ale neříkám, že
se mi tento "styl" nelíbí. Mám ráda mikinky/ BEZ ZIPU / a rifle nosím
samozřejmě taky.

Závěr > Od každého se mi něco líbí .. Ale styl č. 3 je pro mě
nejvhodnější ;P
And you ?

Dress Up Nail

10. února 2011 v 17:42 | Barush-s
Dress up nail
Zdobení nehtíků - Jedna z nejoblíbenějších dívčích činností :D
Já se musím přiznat že u mě to tak není , protože si nehty koušu ,.. Už jsem zkoušela
všechno možné proti tomuto hnusnému zlozvyku. Ale nejde prostě přestat. ://
Takže se aspoň kochám obrázky ,. Na nohách si je sice nekoušu / ještě aby to :D /
a nohy si zdobím , ale můžu říct že je to na nic protože nohy nikomu ukazovat
/ přes zimu / asi nebudu . :P :D ..

Já a "Žehlení vlasů"

31. ledna 2011 v 19:01 | Barush-s
www.barush-s.blog.cz
Všichni si žehlí vlasy, nebo né žehlí , ale aspoň jednou
si vlasy vyžehlily. Já nejsem vyjímka . :P
Vlastně já jsem si vlasy vyžehlila před Vánocemi asi
2 x v životě. Teď když jsem žehličku dostala na Vánoce
si žehlím asi 1 x týdně .
Moje vlasy to ani moc nepotřebují protože je mám přírodně celkem
rovné. Ale je lepší mít vlasy kudrnaté a vyžehlit si je.
Protože když si uděláte lokny tak vám dlouho nevydrží. :P
Jo jasně , žehlička / jako na vlasy / je dobrá věc / ta na prádlo se mi nelíbí /
:D  ale všechno dobré má i špatné.Vlasy se žehlením ničí.


:piiinkie: A proto než si vlasy začneš pravidelně žehlit tak :piiinkie:

° si pořiď opravdu pořádnou žehličku ze dvou důvodů :
a) s pořádnou žehličkou si vlasy tolik nezničíš
b) déle ti vydrží vyžehlené vlasy
° si rozmysli , jestli je to nutné , třeba máš rovné vlasy,
tak na co si kupovat žehličku ?! :D
hAIR IRONSParty ! :P , aneb jak správně vyrazit na oslavu !

13. ledna 2011 v 17:39 | Barush-s
Oddělovač. > www.barush-s.blog.cz <


Pár dní před oslavou , vyraž s těmi co jdou na oslavu taky-
na nákup dárků.. / Nebo sama / :D

Vybírej dárky podle toho pro koho. Takže např. Nekupuj kámošce
která nesnáší HM něco s HM. Naopak pokud má ráda třeba Playboye
kup jí něco s playboyem . Nebo pokud je ten člověk pro každou
srandu kup mu třeba tričko s vtipným nápisem. / Já jdu v sobotu
na oslavu kámoše bude mít 14 a my sme mu s holkama koupily
trencle s Bartem Simpsonem :D :D /

Na koupený dárek kup ozdobnou taštičku , podle mě je to
na ty narozeniny lepší než bal. papír.

Správné oblečení samozdřejmě ;D Nechoď v teplákách, já
je třeba miluju ae na oslavu se nehodí. Stačí rifle nemusíš
chodit v šatičkách nebo sukni , není to taková událost
jako třeba oslava babička na které je cca. 50 lidí :P

Než tam půjdeš promysli si co popřeješ. :D
Ať tam pak nestojíš jak tvrdé Y a nekecáš kraviny :P :)

Až budeš oslavencovi přát netřepej mu silně rukou :D
A řekni přání které sis dopředu vymyslela.
Pokud je oslava někde , kde můžeš přijít dřív přichystej
oslavenci přakvápko. Třeba až příjde zavolejte s
kámošema překvapení , a začněte zpívat Hodně štěstí , zdraví :D :)

Pak je program na tom , jak vymyslíte. Ale
v zimě je boží chodit po tmě bobovat / moje tradice :D /
Taky je dobré zajít na bazén , pohár nebo pizzu.
/ záleží na oslavenci :D / :P

Vím , že se vám nebude chtít, ale pokud jste
dobrosrdeční pomozte po oslavě uklidit.
A pokud s oslavou pomáhala např. Maminka dotyčného
poděkujte i jí za přípravu. :P

Popisek. > www.barush-s.blog.cz <
Nic moc , ae už sem vubc nevěděla co napsat :D

Jak na inspiraci k dívčímu článku ?

8. ledna 2011 v 17:35 | Barush-s
1. DÍVČÍ KOUTEK - Jdi do svého dívčího koutku , kde máš laky,
voňavky , náušnice , apod. TIP ! Líčíš se ráda ? A máš" techniku " :D
která je originální ? Hoď to na blog ;P    

   


2. SKŘÍŇ - Nojo ,, :P .. Zdá se to nemožné co ? :D
Ae i ve skříni můžete najít inspiraci např. jak sladit
nějaký outfit.TIP ! Vyber svoje nejlepší oblečení
vyfoť ho na sobě a dej na blog ! Třeba se podle
tebe bude inspirovat zase někdo jiný ? :)

www.barush-s.blog.cz

3. NÁKUPY - Třeba chytneš inpiraci.
Nikdy nevíš. Já už jsem jí párkrát chytla , když jsem
šla s kámoškou do C&A .TIP ! Okoukni módu
a napiš o ní článek jak se ti líbí atd :)

www.barush-s.blog.cz


4. DÍVČÍ ČASOPISY, BLOGY - Ne así :P .. Hledá se dobře inspirace..
Pokud má třeba BRAVO fotopříběhy tak ty si udělej rubriku :
Fotopříběhy . Nebo když třeba mají nějaký článek nech se
inspirovat / tím nemyslím že ho celý zkopíruješ / . Vždy
tam musíš přidat kousek své fantazie.

13.stránka

Pyžamová párty

14. listopadu 2010 v 9:52 | Barush-s
Co dělat na pyžamové párty ?
A co na ní nesmí chybět ? :)
Tady se to dozvíte ! :P
Pyžamová párty

Náušnice PECKY !

9. listopadu 2010 v 22:30 | Barush-s

( TYTO MÁM DOMA !) :PP

Náušnice pecky : JSOU NEJ ! :)
Nesnáším ty visací náušnice které váží kila
a táhnou vás k zemi ! :D ..
PECKY , si jen dáte do uší a vůbec o nich nevíte !
Navíc jsou skvělými doplňky ! :)
Hrozně ráda je nosím k oblečení miluju
když ladí s oblečením ! :)
Navíc je cool když máte na peckách
nějaké motivy např . PEACE :P ..atd
Mám je moc ráda a mám jich hrozně moc ! :)


( Píšu až teď :D , neměla jsem jinak čas )


TIP ! : Voňavka Chupa Chups

20. října 2010 v 19:58 | Barush-s
Táákže nevěděla jsem co přidat tak tu máte voňavku :D
Voňavku mám už asi rok ale pořád mám půlku..
Voňavka-CHUPA CHUPS hot pink


Voňavka Chupa Chups - ano má název jako lízáátka ♥ ..
A miluju obojíí i vonavku i lízátka :))
Já mám : HOT PINK ..
Ale jsou ještě další 3 druhy voňavky :PP

CHUPA CHUPS Exotic KissCHUPA CHUPS Sensual HeavenCHUPA CHUPS Divine Paradise

( Exotic Kiss , Sensual Heaven , Divine Paradise )

Cena : 202 Kč :)
Objem : 75 ml :P
S HOT PINK jsem velmi spokojená ..
Má silnější vůni není taková jemná jak Divine Paradise
(kterou jsem mimochodem taky už ,,cítila,,) :D
Je taková nevím jak to popsat vášnivá , neodolatelná ..
Nedělejte si z toho srandu nevím jak mám vůni popsat..
Ale když jí ucítíte je taková jakoby sladká .. :D :P
Prostě je úžasná a já sem s ní spokojená na 100 % ! :)

Takhle vypadá Hot Pink:
Chupa Chups

                 

Přeorganizuju trochu menu :PP
Čekejte změnu :P :D

TIP! : jak vést tajný deníček?

1. října 2010 v 16:18 | Barush-s
www.barush-s.blog.cz
     SPECIAL článek : jak vést tajný deníček??

Připravila jsem si pro vás takový vymyšlený článek,který
mě prostě napadl když jsem si psala pár poznámek do všeobecného deníčku napadl mě tenhle článek budu ráda za koment,:PP

FALEŠNÝ OBAL !

Určitě nechceme, aby si náš ,,Tajný deníček,, někdo četl.
Proto ho pro začátek dej do obalu nějaké knihy, po případě
si udělej obal z papíru.
Pokud ho máš v obalu z papíru rozhodně na obal nepiš
,,tajný deníček,, místo toho tam dej nápis který každého
znudí třeba ,,zápisy z dějáku,, nebo ,,příklady do matiky,,
tohle zvědavého nebude tolik zajímat jako tajný deník!

SPRÁVNÉ MÍSTO NA ÚKRYT !

Hlavně po dopsání nového zápisu si svůj deníček nenechej
na stole.Schovej si ho třebo do nějaké krabice nebo ho prostě
zahrabej do šuplíku!:)

                                                       ŠIFRUJ!

                                             Jak??..vymysli si svůj způsob šifrování pokud si
                                               píšeš o nějakém klukovi tady je pár způsobů:
                                         a) Např. Tomáš Novák: TM(začáteční písmena)
                                                b) : ATMA ( před a za začáteční písmena přidej písmeno ,,A,,
                                              c) : Tomáš Novák - Kavon samot ( Jeho jméno napiš
                                                od zadu bez háčků a čárek)


                                                    DENÍČEK NA ZÁMEK!

                                            Nejlepší volba! Pokud chceš aby
                                          tvá tajemství byly v bezpečí obětuj penízky na deníček
                                               se zámkem!..V papírnictví ho určitě najdeš do 60 ,- KČ


 
 

Reklama